Tahminler 1 X 2 Üst Alt Tahmin
08.05 01:30 Real Salt Lake - SJ Earthquakes %61 %22 %17 %55 %45 1
08.05 02:00 LA Force - San Diego 1904 %38 %23 %39 %30 %70 2.5 Alt
08.05 02:15 Avondale Heights U21 - Hume City U21 %40 %20 %40 %90 %10 2.5 Üst
08.05 03:15 Adelaide United Res. - Blue Eagles Res. %76 %23 %1 %92 %8 2.5 Üst
08.05 03:15 Cumberland United Res. - Adelaide Raiders Res. %38 %0 %62 %76 %24 2.5 Üst
08.05 03:15 MetroStars Res. - Croydon Kings Res. %46 %15 %39 %61 %39 2.5 Üst
08.05 03:15 Adelaide Comets Res. - South Adelaide Res. %57 %0 %43 %100 %0 2.5 Üst
08.05 03:15 Sturt Lions Res. - Adelaide City Res. %42 %0 %58 %85 %15 2.5 Üst
08.05 04:00 Nittaidai W - Yamato Sylphid W %69 %15 %16 %53 %47 1
08.05 04:00 Kamogawa W - Yokohama W %28 %42 %30 %42 %58 2.5 Alt
08.05 04:00 South Hobart - Kingborough Lions %61 %16 %23 %77 %23 2.5 Üst
08.05 04:00 Adelaide Olympic Res. - Campbelltown City Res. %38 %7 %55 %76 %24 2.5 Üst
08.05 04:15 Riverside Olympic - South Hobart %13 %26 %61 %73 %27 2.5 Üst
08.05 04:15 Devonport City - Glenorchy Knights %46 %6 %48 %73 %27 2.5 Üst
08.05 04:15 Devonport City - Clarence Zebras %76 %7 %17 %69 %31 1
08.05 04:30 Lambton Jaffas - Hamilton Olympic %50 %11 %39 %61 %39 2.5 Üst
08.05 05:00 Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima %38 %16 %46 %50 %50 2.5 Alt
08.05 05:00 Avondale Heights - Hume City %73 %13 %14 %60 %40 1
08.05 05:00 Canberra FC - Belconnen United %61 %16 %23 %66 %34 2.5 Üst
08.05 05:00 Yangju Citizen - Busan Transportation %15 %15 %70 %38 %62 2
08.05 05:00 Jeju United - Suwon %56 %37 %7 %31 %69 2.5 Alt
08.05 05:00 Omiya Ardija Ventus - %0 %0 %100 %0 %100 2.5 Alt
08.05 05:00 Chungju Citizen - Dangjin Citizen %40 %0 %60 %50 %50 2
08.05 05:00 West Torrens Birkalla - Adelaide Hills Hawks %38 %23 %39 %92 %8 2.5 Üst
08.05 05:00 Daegu - Incheon United %50 %27 %23 %55 %45 2.5 Üst
08.05 05:00 Brunswick City - Kingston City %50 %25 %25 %75 %25 2.5 Üst
08.05 05:00 Green Gully U21 - Eastern Lions U21 %55 %0 %45 %77 %23 2.5 Üst
08.05 05:00 North Geelong Warriors - Pascoe Vale %41 %8 %51 %83 %17 2.5 Üst
08.05 05:00 Langwarrin - Goulburn Valley Suns %38 %23 %39 %46 %54 2.5 Alt
08.05 05:15 Manningham United Blues - Werribee City %50 %0 %50 %75 %25 2.5 Üst
08.05 05:15 Northcote City - Bulleen Lions %57 %0 %43 %50 %50 1
08.05 05:30 Adelaide Victory - Para Hills Knights %58 %16 %26 %75 %25 2.5 Üst
08.05 05:30 Sturt Lions - Adelaide City %21 %35 %44 %64 %36 2.5 Üst
08.05 05:30 Adelaide Comets - South Adelaide Panthers %46 %26 %28 %73 %27 2.5 Üst
08.05 05:30 Adelaide United || - Adelaide Blue Eagles %42 %42 %16 %14 %86 2.5 Alt
08.05 05:30 Eastern United - Playford City Patriots %66 %0 %34 %55 %45 1
08.05 05:30 Adelaide Cobras - Fulham United %28 %28 %44 %57 %43 2.5 Üst
08.05 05:30 Cumberland United - Adelaide Raiders %42 %21 %37 %71 %29 2.5 Üst
08.05 06:00 Paju Citizen - Daejeon Korail %53 %23 %24 %69 %31 2.5 Üst
08.05 06:00 Nagoya Grampus - Cerezo Osaka %44 %33 %23 %44 %56 2.5 Alt
08.05 06:00 Cheonan City - Gimpo %38 %23 %39 %46 %54 2.5 Alt
08.05 06:00 Mt Gravatt Res. - Brisbane Knights Res. %66 %0 %34 %66 %34 2.5 Üst
08.05 06:00 Cheongju - Gangneung City %58 %25 %17 %33 %67 2.5 Alt
08.05 06:00 Yangpyeong - Namdong %76 %7 %17 %53 %47 1
08.05 06:00 Yeoju Sejong - Seoul United %38 %30 %32 %69 %31 2.5 Üst
08.05 06:00 The Gap Res. - Albany Creek Res. %16 %16 %68 %83 %17 2.5 Üst
08.05 06:15 Adelaide Olympic - Campbelltown City %40 %20 %40 %80 %20 2.5 Üst
08.05 06:30 Olympia Warriors - Launceston City %58 %0 %42 %82 %18 2.5 Üst
08.05 06:30 Olympia Warriors - Kingborough Lions %46 %6 %48 %93 %7 2.5 Üst
08.05 06:30 Riverside Olympic - Glenorchy Knights %6 %6 %88 %87 %13 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir